Zarząd

Podstawowym założeniem naszej filozofii jest zaangażowanie i merytoryczna wiedza naszych ekspertów.
Bieżące poszerzanie i pogłębianie wiedzy realizowane przez liczne wewnętrzne i zewnętrzne szkolenia pracowników są integralnym elementem naszej działalności.

Zarząd ATAC

Członkowie Zarządu oraz Partnerzy są doświadczonymi ekspertami, biegłymi rewidentami, doradcami podatkowymi i certyfikowanymi księgowymi, którzy prócz pracy w ATAC są wykładowcami na profesjonalnych szkoleniach z zakresu podatków i rachunkowości, jak również na uczelniach wyższych. Są autorami publikacji z dziedziny rachunkowości i finansów w uznanych czasopismach branżowych, działają aktywnie w samorządach zawodowych.

 

prezes_zarzadu_Artur_kisielewski
Artur Kisielewski | Prezes Zarządu, Biegły rewident

Specjalizuje się w badaniu sprawozdań finansowych wg PSR i MSR/MSSF, konsolidacji sprawozdań finansowych, doradztwie finansowo – księgowym. Posiada wieloletnie doświadczenie w spółkach kapitałowych, współpracował z największymi polskimi i zagranicznymi spółkami audytorskimi w Polsce (MooreStephens, BakerTilly, BDO, KPFK dr Piotr Rojek, PKF Audyt).

 

wiceprezes_zarzadu_Beata_
Beata Kisielewska | Wiceprezes Zarządu, Biegły rewident

Specjalizuje się w badaniu sprawozdań finansowych wg PSR i MSR/MSSF spółek kapitałowych oraz banków, konsolidacji sprawozdań finansowych, doradztwie finansowo – księgowym instytucji finansowych. Ekspert w zakresie funkcjonowania i rachunkowości banków komercyjnych oraz spółdzielczych. Współpracowała przy projektach audytorskich z największymi polskimi i zagranicznymi spółkami audytorskimi w Polsce (BDO, KPFK dr Piotr Rojek, PKF Audyt).

 

Copyright © 2014 A|T|A|C - Audytorzy i Parnerzy Spółka z o.o.. Wszelkie prawa zastrzeżone. Projekt i realizacja CMS resMedia